The Immortal Mortals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Call of Duty 4: Modern Warfare Gaming clan
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Dead 4 kill vs toxic gaming

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Dead 4 kill vs toxic gaming Empty
PostajNaslov: Dead 4 kill vs toxic gaming   Dead 4 kill vs toxic gaming Icon_minitimepet lis 02, 2009 11:53 pm

Dead 4 kill vs toxic gaming Crosszk
Dead 4 kill vs toxic gaming Crashwy


Kad pogledamo demo znat cemo sluzbrni ( Very Happy ) rezultat.
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Dead 4 kill vs toxic gaming Empty
PostajNaslov: Re: Dead 4 kill vs toxic gaming   Dead 4 kill vs toxic gaming Icon_minitimesub lis 03, 2009 1:52 pm

Pogledao sam demo od toXic klana i nevidim nista od cheat. Vidimo jako dobro odigranu igru, vidim skill i jako dobro pokrivanje medu igracima. Mogu reci da je toXic vrlo kvalitetan klan po onome sto sam vidio u demu i drago mi je da sudjeluju na kupu. Cak su mi trenutacni favoriti za pobjednika tiM kupa bounce

Ako moze volio bih igrati fun war protiv vas nakon kupa ako se slazete, xf imam pa se mozemo dogovoriti.

D4k tim ako smijem reci svoje misljenje. Vi ste isto jako dobar klan,cak sam ocekivao vasu pobjedu u ovom waru, al problem po meni kod vas je sto previse trcite. Skill imate i daleko od toga, ali previse rushate. Jednostavno da igrate vise protiv ovakih timova kao sto je toXic mislim da bi bili puno bolji igraci.

Kazem skill se vidi, ali nemate sto ima toXic- dobru taktiku sa dobri pokrivanjem medusobno. Nadam se da se necete uvrijedit zbog mog misljenja. Zivci su napravili svoje i nadam se da cete igrat i cb ligu da malo pokazemo da u Hrvatskoj ima dobri klanova za europu. Znate svi sto se dogodilio sa imexom Sad

Eto ako smatrate da sam u krivu sto se tice dema mogu vam poslat pa prosudite sami.

ToXic danas igrate u protiv Eonfy klana u 20:00H. To vam odgovara?
[Vrh] Go down
Mako
Gost




Dead 4 kill vs toxic gaming Empty
PostajNaslov: Re: Dead 4 kill vs toxic gaming   Dead 4 kill vs toxic gaming Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:09 pm

Može u 20 h...možda ja zakasnim cca10 min..ako je to OK?
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Dead 4 kill vs toxic gaming Empty
PostajNaslov: Re: Dead 4 kill vs toxic gaming   Dead 4 kill vs toxic gaming Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:14 pm

Mako je napisao/la:
Može u 20 h...možda ja zakasnim cca10 min..ako je to OK?

Moze cekat cemo 10-15 min maximalno onda tazite zamjenu ili jbg znas...Molim te nastoj nekasniti
[Vrh] Go down
Mako
Gost




Dead 4 kill vs toxic gaming Empty
PostajNaslov: Re: Dead 4 kill vs toxic gaming   Dead 4 kill vs toxic gaming Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:17 pm

bit cu tu do 20.10....radim do 20 h ali mi je blizu kuće.
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Dead 4 kill vs toxic gaming Empty
PostajNaslov: Re: Dead 4 kill vs toxic gaming   Dead 4 kill vs toxic gaming Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:27 pm

meha je napisao/la:
moze u 20 h eonfly klanu odgovara...tko je admin servera na kojem cemo igrat i ip servera


IP-->82.193.210.18:28980
PASS-->dam ti na xfire prije pocetka da nedajme na forum zbog nekog da neude radit glupost
admin sam ja:xf-->matemisic


Vidimo se i GL svima
[Vrh] Go down
meha




Broj postova : 6
Join date : 03.10.2009

Dead 4 kill vs toxic gaming Empty
PostajNaslov: Re: Dead 4 kill vs toxic gaming   Dead 4 kill vs toxic gaming Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:28 pm

ugl doslo je do promjene plana nece ovi klorasi igrat u 8 nek se oni dogovore,bmk -.-
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Dead 4 kill vs toxic gaming Empty
PostajNaslov: Re: Dead 4 kill vs toxic gaming   Dead 4 kill vs toxic gaming Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:29 pm

meha je napisao/la:
ugl doslo je do promjene plana nece ovi klorasi igrat u 8 nek se oni dogovore,bmk -.-


Koji to klosari? Koji klan? Koji war?
[Vrh] Go down
meha




Broj postova : 6
Join date : 03.10.2009

Dead 4 kill vs toxic gaming Empty
PostajNaslov: Re: Dead 4 kill vs toxic gaming   Dead 4 kill vs toxic gaming Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:30 pm

moji klosari eonfly nezeli igrat..seru nes,ugl nije vazno,javit ce se admin -.-
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

Dead 4 kill vs toxic gaming Empty
PostajNaslov: Re: Dead 4 kill vs toxic gaming   Dead 4 kill vs toxic gaming Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:31 pm

meha je napisao/la:
moji klosari eonfly nezeli igrat..seru nes,ugl nije vazno,javit ce se admin -.-

Dobro nek javi ili tu ili na moj xfire:matemisic
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dead 4 kill vs toxic gaming Empty
PostajNaslov: Re: Dead 4 kill vs toxic gaming   Dead 4 kill vs toxic gaming Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dead 4 kill vs toxic gaming
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dead 4 kiLL
» toXic' klan
» TOXIC VS EONFLY VRIJEME WARA
» Neonfly clan vs toXic rezultat
» CoD Gaming

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Immortal Mortals :: The Immortal Mortals CUP-
Forum(o)Bir: