The Immortal Mortals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Call of Duty 4: Modern Warfare Gaming clan
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 warovi dns

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
meha




Broj postova : 6
Join date : 03.10.2009

warovi dns Empty
PostajNaslov: warovi dns   warovi dns Icon_minitimesub lis 03, 2009 11:13 am

jel se zna od prilike kada ce se warovi danas igrat?? ako ce se igrat navecer onda niste normalni -.- razumijem da smo jucer navecer igrali zbog skole i tih pizdarija...a sad molim da mi netko kaze od prilike kad ce se igrat -.-
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

warovi dns Empty
PostajNaslov: Re: warovi dns   warovi dns Icon_minitimesub lis 03, 2009 12:11 pm

meha je napisao/la:
jel se zna od prilike kada ce se warovi danas igrat?? ako ce se igrat navecer onda niste normalni -.- razumijem da smo jucer navecer igrali zbog skole i tih pizdarija...a sad molim da mi netko kaze od prilike kad ce se igrat -.-

E daj malo citaj postove. Nitko nezeli igrat danas prije 17 h. Dobro sta je s vama. Jel vi stvarno ocekujete da bude sve po vasem. Meha mozes igrat u 20:00.

Sto se mene tice mozes igrat kad hoces izmedu 12:00 i 15:30,ali se dogovori sa klanom protiv kojeg igras. Ja cu vam dat server i admina i to je to.ž


Malo pogledaj postove, igraci su rekli svoje da nemogu igrat u 11,12 cak i 15 h jer neki rade,spavaju,rucaju itd. ? Znaci tiM klan je napravio dobru organizaciju sa 16 klanova i ovo sigurno nije zadnji kup,al je zadnji koji se igra na krekiranim serverima i bez nagrade za prvo mjesto.

Meha probaj se dogovorit za klanom protiv kojeg igras za vrijeme i javi tako da nemozes reci da organizacija nije dobra i da smo mi se vidi da smo mi napravili sto se trazilo od nas.
[Vrh] Go down
meha




Broj postova : 6
Join date : 03.10.2009

warovi dns Empty
PostajNaslov: Re: warovi dns   warovi dns Icon_minitimesub lis 03, 2009 12:26 pm

ma glupo je sad da warovi budu ko jucer 21.30 i takve gluposti,meni odgovara 19-20 h,a sigurno i vecini igraca
[Vrh] Go down
Mako
Gost




warovi dns Empty
PostajNaslov: Re: warovi dns   warovi dns Icon_minitimesub lis 03, 2009 1:54 pm

Warovi se trebaju igrati iza 20 h...samo ako je moguće da raspored postavite čim prije da mogu ekipu organizirati Very Happy
[Vrh] Go down
meha




Broj postova : 6
Join date : 03.10.2009

warovi dns Empty
PostajNaslov: Re: warovi dns   warovi dns Icon_minitimesub lis 03, 2009 1:58 pm

ma i ti si no lifer,ides ti van uopce? -.- ak ti mislis igrat warove u poslije 20 h idi slobodno
[Vrh] Go down
max.live:D




Broj postova : 79
Join date : 27.09.2009

warovi dns Empty
PostajNaslov: Re: warovi dns   warovi dns Icon_minitimesub lis 03, 2009 2:24 pm

meha je napisao/la:
ma i ti si no lifer,ides ti van uopce? -.- ak ti mislis igrat warove u poslije 20 h idi slobodno

xD nebrini ti za moj nolife brini za svoj radije. Nego ti meni samo reci oces igrat u 20:00H ili ne?
[Vrh] Go down
Sponsored content





warovi dns Empty
PostajNaslov: Re: warovi dns   warovi dns Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
warovi dns
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Immortal Mortals :: The Immortal Mortals CUP-
Forum(o)Bir: